تبلیغات
گردشگری
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا" به نام خداوند بخشنده مهربان خدایا، ولىّ‏ ات حضرت حجّه بن الحسن که درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست ساکن زمین گردانیده، و مدّت زمان طولانى در آن بهره‏مند سازى

گردشگری

دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی راهنمایی شما را صمیمانه پذیراییم

پارك اسكانسن – تابلوی اریك

پارك اسكانسن حومه استكهلم در حقیقت سوئد كوچكی است و دارای باغ وحشی است كه بیشتر حیوانات محلی در آن نگهداری می شود . یكی از صور خاص آن یك موزه انسانی است كه به طرز جالبی تأسیس شده است . اجزای منازل قدیمی نمونه از اكناف سوئد به این پارك منتقل شده و دو باره به صورت اول بر پا شده اند. در این خانه ها روستائیانی از نواحی مختلف از جمله لاپلاند زندگی می كنند و همه لباسهای محلی خود را می پوشند فستیوال های رقص و آوازهای محلی نقاط مختلف مرتباً حضور نمایندگان آن نقاط اجرا می شود.

تابلوی اریك از مشهورترین آثار فرهنگی سوئد است . اریك شاه به منظور خواستگاری از الیزابت ملكه انگلستان این تصویر را تهیه كرد و نزد او فرستاد ، در این تصویر شاه بس زیبا می نماید اما ملكه بدون شك به تصاویر اعتماد نداشت و پاسخ داد كه مجرد ماندن را بر سفر كردن ترجیح می دهد.

شناخت روحیات ملل – كامران توسلی

دوشنبه سیزدهم مهر 1388

تاریخ ارسال