تبلیغات
گردشگری
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا" به نام خداوند بخشنده مهربان خدایا، ولىّ‏ ات حضرت حجّه بن الحسن که درودهاى تو بر او و بر پدرانش باد در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست ساکن زمین گردانیده، و مدّت زمان طولانى در آن بهره‏مند سازى

گردشگری

دانشجویان رشته مدیریت جهانگردی راهنمایی شما را صمیمانه پذیراییم

اولین ساكنان كشور سوئد

ساكنان اولیه سوئد قبایل كوچك ژرمن بودند كه تقریباً پانزده هزار سال پیش هنگامیكه یخ پهنه قطبی پس رفت و هوای سوئد گرم شد به آن كشور رفتند . مهاجرت سخت نبود زیرا سوئد در آن زمان قسمتی از خاك اروپا را تشكیل می داد و مخرج كنونی بالتیك در آن زمان از میان سوئد می گذشت . ده هزار سال قبل واقعه عجیبی شكل طبیعی سوئد را تغییر داد . این واقعه كه به حركت الاكلنگ شباهت داشت شمال سوئد را بر آورد و جنوب آنرا فرو برد و را جدیدی برای دریا باز كرد و وضعیت سوئد هنوز هم در حال بر آمدن از دریاست .

سوئدیها معمولاً‌كم حرفند و به این خصیصه خود می بالند اما چون فوق العاده مودب و در برابر خارجیان بانزاكتند ، اگر یك تن بیگانه پرسشی از آنان بكند به نحو وافی پاسخ خواهند داد.

شناخت روحیات ملل – كامران توسلی

شنبه یازدهم مهر 1388

تاریخ ارسال